Polecamy

Atrakcje Kuźnica - Na niepogodę

Mierzeja Helska »

Mierzeja Helska, często niepoprawnie zwana półwyspem, jest mierzeją, albowiem powstała w charakterystyczny dla mierzei sposób, wskutek działalności silnych wiatrów oraz prądów morskich płynących z zachodu na wschód. więcej »

Jastarnia »

Obecnie Jastarnia to wielki ośrodek wypoczynkowy i rybactwa. Na urlopowiczów czekają strzeżone kąpieliska z piaszczystymi brzegami, zarówno nad otwartym Bałtykiem jak i nad Zatoką Pucką. więcej »

Jurata »

Jurata to wschodnia część Jastarni, to jednocześnie nadmorski kurort o krótkiej historii. Jeszcze w latach XX-tych XX wieku były tam tylko wydmy i rósł las iglasty. więcej »

Hel »

Hel to miasteczko na samym krańcu mierzei helskiej, o dość długich dziejach. więcej »

Chałupy »

Po raz pierwszy nazwa Chałupy pojawiła się w 1920 r., choć sama wieś ma dłuższą historię. Dwa lata później poprowadzono poprzez Chałupy linię kolejową łączącą Hel z Władysławowem. więcej »

Władysławowo »

Współczesne Władysławowo to znana miejscowość letniskowa nad naszym morzem, zlokalizowane jest tu aż piętnaście kąpielisk morskich z szerokimi oraz piaszczystymi plażami. więcej »

Jastrzębia Góra »

W dzisiejszych czasach Jastrzębia Góra, to lubiana miejscowość wczasowa, usytuowane są w tym miejscu trzy wytyczone kąpieliska nadmorskie z rozległą plażą. więcej »

Wizyt: 478 503, Dziś: 120, Osób online: 4

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem