Motylarnia Władysławowo Port

Motylarnia Port Władysławowoatrakcje na Półwyspie Helskim

Marzą Ci się rajskie wakacje , ale niekoniecznie chcesz wyjeżdżać na drugi koniec świata? Motylarnia Władysławowo może okazać się właśnie tym, czego szukasz!

Ta wyjątkowa atrakcja we Władysławowie zabierze Cię na przygodę rodem z prawdziwych tropików, gdzie otoczą Cię największe, najbardziej kolorowe egzotyczne motyle i ćmy ze wszystkich stron świata.

Podziwiaj ich przepiękne kolory i imponujące rozmiary, kiedy będą przelatywać tuż przed Twoimi oczami, niczym nie ograniczone !

Motylarnia Władysławowo to dom dla kilkuset egzotycznych motyli znajdujących się pośród tropikalnych roślin. Gwarantujemy, że wśród pozostałych atrakcji na Półwyspie Helskim nie odnajdziesz nic równie wspaniałego!

Ta największa motylarnia w Polsce to miejsce, gdzie spełniają się sny! Podziwianie żywych motyli z całego świata zachwyci nie tylko najmłodsze dzieci, ale i dorosłych. Jeżeli piękno naszej motylarni sprawi, że zapragniesz uwiecznić je na zdjęciach czy filmach, nic nie stoi na przeszkodzie.

Ponadto, w cenie biletu zapewniamy oprowadzenia przez wykwalifikowanego przewodnika!

  • Motylarnia Władysławowo znajduje się w samym Porcie we Władysławowie. Odwiedź nas, jeżeli poszukujesz nietuzinkowych atrakcji!

  • Nasza motylarnia stanowi dom dla egzotycznych motyli i ciem z Afryki, Azji czy innych zakątków świata. Dzięki odpowiednim warunkom panującym w obiekcie, owady oraz roślinność funkcjonują tak, jak w swoim naturalnym środowisku.

  • Jest to znakomita atrakcja dla dzieci we Władysławowie dzięki możliwości przeprowadzenia lekcji edukacyjnej z pomocą wykwalifikowanego przewodnika. Podczas wycieczki po obiekcie, poznawaj najciekawsze fakty i sekrety z życia naszych osobników!

  • Motylarnię Władysławowo można wynająć na czas przeprowadzenia sesji fotograficznej. Taka rozrywka to wspaniały pomysł na zdjęcia z urodzin, zaręczyn czy uwiecznienie innych chwil z życia.

Chcesz spędzić wakacje inaczej niż dotychczas?

Zapraszamy do motylarni Władysławowo podczas Twojego kolejnego urlopu nad morzem! Odwiedź oficjalną stronę motylarni, gdzie zapoznasz się z najważniejszymi informacjami: https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/

Przeczytasz tam nie tylko o godzinach otwarcia , cenach biletów, ale także ciekawostki o naszych przepięknych motylach.

Motylarnia Władysławowo zaprasza do odwiedzin!

 

MOTYLARNIA PORT WŁADYSŁAWOWO

UL: Portowa 22

84-120 Władysławowo

( Znajduje się na terenie Portu we Władysławowie )

Tel: 574 859 264

https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/.

 

 

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0