widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Noclegi w Kuźnicy (16)

Domek ADAMO - blisko plaży - Zapraszamy wszystkich miłośników surfowania - obiekt całoroczny.

Zapraszamy do Willi Gryf na wypoczynek. Nasz dom znajduje się niedaleko czystej, niezatłoczonej plaży i lasu.

Kuźnica noclegi nad morzem

Kuźnica noclegi nad morzem

Gdzie spędzić urlop nad morzem? Wielu wczasowiczów wybiera Kuźnicę na Półwyspie Helskim. Po wpisaniu w pole wyszukiwarki - Kuźnica Noclegi - pojawiają się tysiące wyników. W Kuźnicy mamy do wyboru hotele, apartamenty, pensjonaty, ośrodki wczasowe, domki czy pola namiotowe. Decydując się na tanie noclegi w Kuźnicy warto rozważyć ofertę pokoi gościnnych i kwater prywatnych, gdy jedziemy większą grupą - ekonomicznym rozwiązaniem mogą okazać się domki letniskowe. Niestety, czasem tańsza oferta wiąże się z większą odległością od plaży, choć w Kuźnicy nie są to duże odległości.

Najtańsze noclegi w Kuźnicy zaczynają się już od 50-60 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich kwater. Pokoje gościnne są trochę droższe - od 80 zł od osoby za dobę. Noclegi w obiektach o wyższym standardzie są droższe.
Część obiektów przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjacielami, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana opłata za zwierzę.
serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0