Opis

Dom "Bursztynek" zaprasza na wypoczynek.

W ofercie pokoje 2 osobowe z łazienkami oraz miejscem parkingowym na samochód osobowy dla gości każdego pokoju. Do wyposażenia standardowego pokoi należą: lodówka, czajnik elektryczny, naczynia, sztućce oraz TV. W obiekcie można skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Dom znajduje się naprzeciw wejścia na plażę, a także w odległości 20 metrów od przystanu autobusowego oraz 150 metrów od dworca kolejowego. Od portu rybackiego dzieli nas odległość 200 metrów w linii prostej. Z okien pokoi roztacza się panorama na Kuźnicę.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny. Maile i sms-y są ignorowane.

Wyposażenie

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny. Maile i sms-y są ignorowane.

Oferujemy miejsca noclegowe w pokojach gościnnych na 1 piętrze. Niestety, budynek nie posiada windy, a schody są stosunkowo strome. Prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas dokonywania rezewacji w naszym obiekcie. Pokoje są urządzone i przywożenie własnych mebli, czy sprzętów nie jest konieczne. Każdy pokój posiada swoją własną łazienkę.

Cennik

Ceny negocjowane są indywidualnie, w zależności od pory roku i czasu pobytu. Płatności za pobyt dokonujemy gotówką w dniu przyjazdu.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny. Maile i sms-y są ignorowane.

Wyślij zapytanie

Dom Bursztynek

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Magdalena Dettlaff, ul. Helska, 84-130, Kuźnica, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.1046 wyświetleń w 2023r.
Dom Bursztynek

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu kuznica.info.pl

+48 666 285 079
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00